Wesołych Świąt! Wesołych Świąt!

Święta Bożego Narodzenia zatrzymują nas na chwilę, dając radość ze spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Są też czasem podsumowania kończącego się roku. Dla nas był to czas bardzo pracowity, ale też niezwykle owocny. Mamy nadzieję, że kolejny rok będzie równie pomyślny. Życzymy wam wielu radości z realizacji ambitnych planów w 2019 r., a w wigilijny wieczór - spokoju i wytchnienia. Pracownicy Pałacu Schoena wraz z dyrektorem Pawłem Duszą.

24.12.2018
Zmarła Łucja Ginko Zmarła Łucja Ginko

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Łucji Ginko - znanej osobistości kultury województwa śląskiego, wieloletniej dyrektor Wydziału Kultury Urzędu Marszałkowskiego, a po odejściu na emeryturę, doradcy marszałka województwa do spraw kultury. Rodzinie i bliskim składamy najszczersze kondolencje.

23.12.2018
Zapraszamy na wspólne kolędowanie! Zapraszamy na wspólne kolędowanie!

W czwartek 20 grudnia zapraszamy do Pałacu Schoena - od godz. 17.00 będzie można kolędować wspólnie z Agnieszką i Piotrem Cudzichami oraz dziećmi z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Sosnowcu, które przygotowały i zaprezentują Jasełka. Wstęp wolny!

20.12.2018
Świąteczna promocja publikacji Pałacu Schoena Muzeum w Sosnowcu Świąteczna promocja publikacji Pałacu Schoena Muzeum w Sosnowcu

Uwaga, promocja! Z okazji zbliżających się świąt obniżamy ceny wybranych wydawnictw Pałacu Schoena Muzeum w Sosnowcu. -20% na każdą z poniższych publikacji. Promocja trwa od 14 do 24 grudnia lub do wyczerpania nakładu. 1. Kopalnia "Sosnowiec" 42 zł = 33,60 zł 2. "Sosnowiec. Obraz miasta i jego dzieje" - monografia miasta - 150 zł = 120 zł 3. Małgorzata Dajewska i Piotr Błażejewski - "Dopełnianie" - 42 zł = 33,60 zł 4. Arkadiusz Gola - "Ogrodowa 1" - 42 zł = 33,60 zł

14.12 - 24.12.2018