Wesołych Świąt! Wesołych Świąt!

Szanowni Państwo, w wyjątkowy czas Świąt Bożego Narodzenia życzymy wiele radości ze spotkania z rodziną, wyciszenia i odpoczynku, refleksji nad minionym rokiem oraz podjęcia odważnych planów na nadchodzący Nowy Rok.

24.12.2019
Koncert kolęd Koncert kolęd

17 grudnia o godz. 17.00 zapraszamy na koncert kolęd kapeli Darka Muchy oraz jasełka w wykonaniu dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3. Podczas występu będą mogli Państwo usłyszeć tradycyjne kolędy i pastorałki z regionu Podhala i Spisza. Nastrojowe melodie zaśpiewane przez rodowitych górali z pewnością wprowadzą Państwa w klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Nie zabraknie również góralskich życzeń, sypania owsem i wspólnego śpiewania najpiękniejszych polskich kolęd. Wstęp wolny!

17.12.2019
Zagłębiowski czwartek Zagłębiowski czwartek

12 grudnia o godz. 17.00 w auli Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11 odbędzie się kolejny Zagłębiowski Czwartek organizowany przez Instytut Zagłębia Dąbrowskiego oraz Zagłębiowską Mediatekę. Tym razem zapraszmay na wykład kustosz naszego działu sztuki Ilony Gajdy na temat "Pałace, dworce i kościoły Sosnowca". Wstęp wolny. Zapraszamy!

12.12.2019
Znikający skarb Znikający skarb

11 grudnia o godz. 18.00 zapraszamy na pokaz iluzjonisty Pana Magicznego. Pokaz pt.: 'Znikający skarb' będzie kolejnym wydarzeniem towarzyszącym aktualnej wystawie "Pan Samochodzik i... skarby muzeów". Wstęp wolny!

11.12.2019