Nadchodzące

Pan Samochodzik i … skarby muzeów Pan Samochodzik i … skarby muzeów

21 listopada o 18.00 zapraszamy na otwarcie wystawy "Pan Samochodzik i … skarby muzeów" Wystawa prezentuje 21 skarbów archeologicznych, z rożnych epok i kultur, wypożyczonych z polskich muzeów: we Wrocławiu, Nysie, Opolu, Olsztynie, Krakowie, Łodzi oraz oryginalne pamiątki związanymi z literacką wersją Pana Samochodzika np. ilustracje Szymona Kobylińskiego do jednej z powieści, gabinet pisarza, i filmowe adaptacje książek. To gratka dla każdego, kto kocha przygody i ma wielkie marzenia!

21.11 - 12.01.2019
Polska zobacz więcej! Weekend za pół ceny Polska zobacz więcej! Weekend za pół ceny

W weekend 22-24 listopada Pałac Schoena Muzeum w Sosnowcu weźmie udział w akcji "Weekend za pół ceny". Jako partner akcji przygotowaliśmy dla Państwa specjalną 50 % zniżkę na wejście do naszego muzeum. Organizatorem akcji "Polska zobacz więcej weekend za pół ceny" jest Polska Organizacja Turystyczna. Zapraszamy!

22.11 - 24.11.2019