Znikający skarb Znikający skarb

11 grudnia o godz. 18.00 zapraszamy na pokaz iluzjonisty Pana Magicznego. Pokaz pt.: 'Znikający skarb' będzie kolejnym wydarzeniem towarzyszącym aktualnej wystawie "Pan Samochodzik i... skarby muzeów". Wstęp wolny!

11.12.2019
Nocny maraton filmowy z Panem Samochodzikiem Nocny maraton filmowy z Panem Samochodzikiem

7 grudnia o godz. 20.00 rozpoczynamy filmową przygodę z Panem Samochodzikiem. Podczas Nocnego Maratonu filmowego będzie można obejrzeć 5 odcinkowy serial "Pan Samochodzik i templariusze" oraz film "Pan Samochodzik i niesamowity dwór". Wstęp wolny. Zapraszamy!

07.12.2019
Skarby muzeów - wykłady w Pałacu Schoena Skarby muzeów - wykłady w Pałacu Schoena

28 listopada o godz. 18.00 zapraszamy na wykłady towarzyszące trwającej właśnie w naszym muzeum wystawie "Pan Samochodzik i... skarby muzeów", na której możecie obejrzeć 21 niesamowitych skarbów zebranych z muzeów z całego kraju. Będzie można posłuchać o tych skarbach i porozmawiać ze specjalistami, którzy na co dzień się nimi opiekują. Wstęp wolny. Zapraszamy!

28.11.2019
Polska zobacz więcej! Weekend za pół ceny Polska zobacz więcej! Weekend za pół ceny

W weekend 22-24 listopada Pałac Schoena Muzeum w Sosnowcu weźmie udział w akcji "Weekend za pół ceny". Jako partner akcji przygotowaliśmy dla Państwa specjalną 50 % zniżkę na wejście do naszego muzeum. Organizatorem akcji "Polska zobacz więcej weekend za pół ceny" jest Polska Organizacja Turystyczna. Zapraszamy!

22.11 - 24.11.2019