Archiwum

Ozdoby na święta - jajka w technice decoupage Ozdoby na święta - jajka w technice decoupage

Święta coraz bliżej. Zachęcamy do spędzenia czasu wspólnie z najmłodszymi przygotowując piękne świąteczne ozdoby - jajka w technice decoupage. Pliki do pobrania po lewej stronie w zakładce O MUZEUM / MEDIA / Warszaty plastyczne krok po kroku - jajka w technice decoupage. Polecamy!

02.04.2020
Zrób to sam - figurka z gliny Zrób to sam - figurka z gliny

Zostańcie w domu. Mamy dla was pomysł na spędzenie wolnego czasu z najmłodszymi. Udostępniamy instrukcję jak przygotować piękną figurkę kotka (bądź inne ozdoby - to zależy od waszej kreatywności). Pliki do pobrania po lewej stronie w zakładce O MUZEUM / MEDIA / Warszaty plastyczne krok po kroku - Kotek z gliny.

Zdalna kultura - kolorowanki Zdalna kultura - kolorowanki

Z myślą o najmłodszych i nieco starszych przygotowaliśmy coś dla zabicia czasu - można pobrać, wydrukować i kolorować! Kolorowanki są do pobrania po lewej stronie w zakładce O MUZEUM / MEDIA

18.03.2020
Muzeum zamknięte dla zwiedzających Muzeum zamknięte dla zwiedzających