Wtorkowe spotkania przy kawie

Zapraszamy Państwa na cykl spotkań w muzealnej kawiarni. Przez pięć tygodni, w każdy kolejny wtorek, o godz. 17.00 odbywać się będą spotkania, podczas których pracownicy naszego muzeum opowiedzą i przedstawią najciekawsze eksponaty i zaprezentują zbiory swoich działów. Na początek rzecz arcyciekawa - zbiory Działu Historii i Kultury MIasta przedstawi kustosz Anna Makarska. Zapraszamy!

29.09 - Osobliwości muzealnego magazynu - kolekcja Działu Historii i Kultury Miasta - Anna Makarska

06.10 - Falsyfikat czy oryginał? Zajęcia interaktywe dla całej rodziny - Joanna Krzysztofik

13.10 - Osobliwości muzealnego magazynu - kolekcja Działu Archeologii - Katarzyna Sobota-Liwach

20.10 - Rekonstrukcja glinianego naczynia - rodzinne warsztaty plastyczne - Joanna Krzysztofik