Kongres „Metropolia Kultury” – ankieta dla pracowników kultury – instytucji, organizacji i grup nieformalnych z woj. śląskiego

Katowice Miasto Ogrodów – Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek, na zlecenie Urzędu Miasta Katowice oraz Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, przygotowuje aplikację Katowic i GZM do konkursu o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2029.
Naszym celem jest stworzenie aplikacji uwzględniającej głos całego środowiska kreatywnego Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Pragniemy, aby ten głos wybrzmiał podczas Kongresu „Metropolia Kultury”, który planujemy zorganizować w terminie od 19 do 20 października 2023 roku w Sosnowcu.
Dlatego przekazujemy Państwu ankietę, której wyniki będą podstawą do stworzenia programu Kongresu.
Ankieta dotyczy potrzeb, problemów i obszarów ważnych dla sektora kultury. Jest adresowana do pracowników sektora kultury – instytucji, organizacji, grup nieformalnych z woj. śląskiego. Ankieta jest anonimowa.
Będziemy wdzięczni za wypełnienie ankiety i przekazanie jej dalej.
Organizatorzy Kongresu: Miasto Sosnowiec, Miasto Katowice, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia
W przypadku pytań – prosimy o kontakt: badania@miasto-ogrodow.eu