Tajemnice Dolnego Śląska i… – spotkanie z Łukaszem Kazkiem

UWAGA! Zamknęliśmy już możliwość rejestracji online. Zostały ostatnie wolne miejsca do zakupu w kasie 🙂

Przygotujcie się na podróż do fascynującego świata opowieści, których nie znajdziecie w żadnym podręczniku!

27.10 w Pałacu Schoena Muzeum w Sosnowcu odbędzie się spotkanie z jednym z najbardziej charyzmatycznych popularyzatorów przeszłości – Łukaszem Kazkiem. Jego podejście do tematu, połączone z umiejętnością opowiadania, przyciąga tysiące widzów, słuchaczy i czytelników. Łukasz Kazek specjalizuje się w tematyce II wojny światowej, zwłaszcza w tajemnicach Gór Sowich. Kanał dziennikarza w serwisie Youtube (Łukasz Kazek History Story) subskrybuje obecnie 79 tys. osób. Znacie go także z takich programów jak „Kwatery Hitlera” (prod. Discovery Channel) lub. „Na tropie Złotego Pociągu (prod. Canal + Discovery).

Chcecie zapytać o Złoty Pociąg? A może interesują was kulisy badań nad mumią Karla von Zedlitzą? Dołączcie do nas na spotkaniu, które poprowadzi Katarzyna Sobota-Liwoch.

O 13:00 zapraszamy grupy szkolne – szczególnie klasy o profilu humanistycznym. Wydarzenie skierowane jest do młodzieży powyżej 15 roku życia. Opiekunów prosimy o rezerwację pod numerem telefonu 32 363 45 18 lub na adres mailowy promocja@muzeum.org.pl

Wstęp wolny!

Wszystkie inne osoby zapraszamy na godzinę 18:00. Obowiązuje symboliczna opłata rezerwacyjna wysokości 5 złotych, która w całości zostanie przekazana na cele statutowe Muzeum.

Uwaga! Organizator zastrzega, że część miejsc posiada ograniczoną widoczność.