16.11 Wieczór poezji romskiej Izoldy Kwiek

Zapraszamy serdecznie na niezwykłe spotkanie z Izoldą Kwiek, poetką o gorącym sercu, które odbędzie się w Pałacu Schoena Muzeum w Sosnowcu 16.11 o godzinie 18:00. Będzie to wyjątkowa okazja, aby poznać autorkę takich tomików jak „Na gorąco” czy „Dotyk słońca”, która w swoich utworach opowiada o codzienności, miłości i życiu wypełnionym emocjami. Spotkanie będzie okazją do głębszego zrozumienia jej twórczości, pełnej pasji i autentycznych uczuć. Nie zabraknie wzruszeń i dramatycznych zwrotów akcji, tak charakterystycznych dla jej poezji.

Przyjdź i poznaj prawdę o życiu wyrażoną wierszami Izoldy Kwiek, które przemawiają do serca i duszy. Wstęp wolny, rezerwacja niekonieczna.

Spotkanie z poetką poprowadzi Arkadiusz Gola, twórca fotografii prezentowanych na ekspozycji „INNY [NIE] OBCY”, które możecie oglądać jeszcze do 10 grudnia.

Wystawa INNY [NIE] OBCY jest częścią XXXII Festiwalu Ars Cameralis.