23.11 – Spotkanie autorskie z Arkadiuszem Golą |Promocja albumu |Oprowadzanie kuratorskie

 Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie autorskie z Arkadiuszem Golą, promujące nowość na rynku wydawniczym! Album „INNY [NIE] OBCY, Romowie na Górnym Śląsku 1991-2023” to niezwykła podróż w głąb życia społeczności romskiej, uchwycona w czarno-białych obrazach.

Autor zaprezentowanych w książce fotografii przez 30 lat skrupulatnie dokumentował codzienność Romów – od prostych obowiązków domowych po uroczyste momenty, takie jak śluby czy pogrzeby. 23.11 o godzinie 18:00 spotka się z nami, aby opowiedzieć o swojej pracy i samej książce.

Co czyni ten album wyjątkowym? To nie tylko zdjęcia, to historie pełne bliskości i ciepła, które wyłaniają się z zaufania i przyjaźni, jaką Gola zbudował z romską społecznością. ???? Wrażeń estetycznych dostarczą Wam nie tylko same fotografie, ale także przepiękny projekt książki, opracowany przez Katarzynę Wolny-Grządziel (która także będzie obecna na spotkaniu)

Spotkanie będzie połączone z kuratorskim oprowadzaniem po wystawie. Dodatkowo podczas spotkania będzie możliwość zakupu książki w promocyjnej cenie 199 zł!