Vitkovice-Milmet

Janpol

Elektrociepłownia Będzin

Partnerstwo i sponsoring

Partnerstwo i sponsoring to doskonała szansa na zbudowanie i umocnienie pozytywnego wizerunku firmy oraz uzyskanie prestiżu i uznania społecznego. Możemy wspólnie budować markę Twojej firmy. Zapraszamy instytucje i firmy, które pragną wspomagać rozwój kultury w dowolnie wybranym obszarze: wystawy, publikacje, działania edukacyjne. W zamian oferujemy umieszczenie  logo  lub  nazwiska  na  naszej  stronie  internetowej  i  we  wszystkich  materiałach  reklamowych  - plakatach, ulotkach  informacyjnych,  zaproszeniach, wydawnictwach. Jesteśmy otwarci na każdą formę współpracy i wsparcia. Więcej informacji uzyskacie Państwo pod numerem tel. (32) 363 45 18.