Bankiet u Schoenów – wydarzenie dla mam i córek

Informujemy, że bilety na wydarzenie zostały już wyprzedane. Zapraszamy na kolejne wydarzenia!

 

Zapraszamy na niezwykły Bankiet z okazji Dnia Matki! 24 maja o godzinie 18:00 spotkamy się, aby celebrować to wyjątkowe święto. Jak zawsze, czeka Was mnóstwo wiedzy oraz warsztaty, podczas których będziecie się znakomicie bawić!

Program wydarzenia:

• Wykład „Wznieśmy toast… ”, podczas którego dowiecie się, jak dobierać szkło do trunku oraz poznacie zasady nakrywania stołu według etykiety. Wykład poprowadzi Karolina Kindler-Skowronek, ekspertka w dziedzinie szkła.

• Blok tematyczny „Mamo, nie daj się zaskoczyć! Co warto wiedzieć o profilaktyce raka piersi i raka szyjki macicy” – o medycznych aspektach profilaktyki opowie Tomasz Bryś, lekarz z Oddziału Ginekologiczno-Położniczego w Sosnowieckim Szpitalu Miejskim. Jadwiga Krupa z Sosnowieckiego Stowarzyszenia Amazonek „Życie” przedstawi praktyczne aspekty profilaktyki, włącznie z pokazem badania piersi na fantomach.

• Warsztaty rękodzielnicze:

  • „Słuchawka kwiatowa dla każdej mamy” – uczestniczki będą mogły wykonać efektowną biżuterię z florystycznego drutu, koralików i elementów kwiatowych. Warsztat poprowadzi Anna Polewiak, pasjonatka florystyki.
  • „Szklane mikro-cudeńka” – uczestniczki zaprojektują i wykonają własne kolczyki ze szklanych mikropaciorków. Warsztat poprowadzi Karolina Kindler-Skowronek

Wydarzenie adresowane jest do osób dorosłych.